Altech podporuje PAHOPÍK Paprskový tábor

ALTECH spol. s r.o. podpořila činnost PAHOPÍK paprskový tábor, který se specializuje na postižené a hendikepované návštěvníky

Společnost ALTECH spol. s r.o podpořila tábor PAHOPÍK Paprskový tábor, který se zaměřuje na nemocné a hendikepované děti, finančním darem v hodnotě 50 000 Kč. Tábor navazuje na 30letou tradici klubu PAPRSEK, který 30 let organizoval týdenní tábory pro lidi s hendikepy a postiženími z celé ČR.

Tábor nyní zaštiťovala společnost PAHOP, která chce v této 30leté tradici pokračovat. Podrobné info  naleznete přímo na stránkách tábora: https://tabor.nemocnicedoma.cz/

Tábor se letos konal ve Slováckém Dvoře v Ostrožské Nové Vsi. Kapacita 20 míst byla rychle zaplněna, což jen ukázalo zájem o tábor s podobným zaměřením. Táborníky jsme sami navštívili a neuvěřitelně nás překvapila jedinečná atmosféra celého tábora a radost všech táborníků. Zajímavé byly i činnosti, kterým se návštěvníci věnovali. Od tvorby sádrových vajíček dinosaurů, přes výrobu ozdob z měděných drátků po různá taneční vystoupení.

Táborníci i s organizátory ze společnosti PAHOP při této příležitosti navštívili náš Showroom (online k prohlédnuté zde) v Uherském Hradišti, kde si mohli vyzkoušet všechny výrobky a zboží, které má ALTECH ve své nabídce. Zároveň se podívali „pod pokličku“ našich šikovných pracovníků, jak se naše plošiny a sedačky pro hendikepované vyrábějí.

Táborníci poděkovali panu majiteli a řediteli Ing. Antonínu Machalovi za finanční dar od společnosti ALTECH ve výši 50 000 Kč a možnost návštěvy showroomu ALTECH a ukázku výroby. Kromě vřelého poděkování pořadatelé PAHOPÍK Paprskového tábora panu Ing. Antonínu Machalovi za zpěvu táborové hymny předali i dárcovský certifikát.