Nové Centrum VaV 2020

Není tajemstvím, že se ALTECH i nadále  rozrůstá. A to jak v počtu zaměstnanců, tak v počtu nových pracovišť, dílen i nového zázemí. Hned vedle hlavní budovy ALTECHU roste nová 3-patrová budova, interně nazývaná “VAV”, ta ale bude mít mnohem komplexnější využití. Oficiální název budovy je Centrum VaV – Výzkumné a vývojové centrum společnosti ALTECH a je součástí evropského dotačního projektu POTENCIÁL VI. Dokončení i slavnostní otevření je plánováno na podzim 2020.

Průběh stavby – průběžně doplňujeme

 

 

PLÁN

Přízemí – Vytvoří se zde rozsáhlé zázemí pro plně vybavenou prototypovou dílnu. Přední celoprosklenou část, zasahující až do prvního patra, zabere nová moderní produktová zkušebna.

 

 

1NP – Součástí prostor zkušebny bude taktéž briefingová místnost pro větší skupinky klientů, umístěna v 1. patře. Tato místnost bude sloužit jako promítací sál určen k vizualizaci výrobků a zařízení. Nebude chybět zázemí – kuchyňka s barem i zasedací místnosti. V zadní části tohoto podlaží vznikne 6 nových kanceláří – svá pracovní místa si zde najdou všichni z ekonomického, mzdového a personálního oddělení. Celá budova VaV bude se současnou hlavní budovou propojena zastřešenou lávkou, a to právě na tomto podlaží.

 

2NP – Bude patřit konstrukci, vývojovým konstruktérům a kancelářím vývojového oddělení.