Nové Centrum VaV 2020

Není tajemstvím, že se ALTECH i nadále  rozrůstá. A to jak v počtu zaměstnanců, tak v počtu nových pracovišť, dílen i nového zázemí. Hned vedle hlavní budovy ALTECHU roste nová 3-patrová budova, interně nazývaná “showroom”, ta ale bude mít mnohem komplexnější využití. Oficiální název budovy je Centrum VaV – Výzkumné a vývojové centrum společnosti ALTECH a je součástí evropského dotačního projektu POTENCIÁL VI. Dokončení i slavnostní otevření je plánováno na září 2020.

 

Průběh stavby – průběžně doplňujeme

 

 

PLÁN

Přízemí – Vytvoří se zde rozsáhlé zázemí pro školící a výcvikové středisko. Přední celoprosklenou část, zasahující až do druhého patra, zabere nový prestižní showroom, který svou rozlohou 20×8,5 m pojme všechny námi vyráběné i nakupované výrobky. Ty si budou moci klienti přímo vyzkoušet, případně si hned na místě vybrat z různých provedení a barev produktů. Kromě klíčových produktů Omega, Delta, Stratos, Alfa, ZP a bazénového zvedáku Delfín, si budou klienti moci prohlédnout novou generaci svislé plošiny, několik typů schodolezů i stropní systémy Guldmann.

 

 

1NP – Součástí prostor showroomu bude nejenom stálá expozice s možností demonstrace výrobků, ale taktéž promítací místnost pro větší skupinky klientů, umístěna v 1. patře. Nebude chybět zázemí – kuchyňka s barem i zasedací místnosti. V zadní části tohoto podlaží si svá pracovní místa najdou všichni z ekonomického, mzdového a personálního oddělení. Vznikne zde 6 nových kanceláří. Celá budova VaV bude propojena se současnou hlavní budovou zastřešeným krčkem a to právě na tomto podlaží.

 

2NP – Bude patřit  celému oddělení Konstrukce a kancelářím vývojového oddělení.