Technik kooperací a podpory výroby

Náplň práce:

  • hledání nových dodavatelů pro kooperace
  • úzká spolupráce s mistry výroby, plánování a technologie
  • zlepšování a optimalizace stávajících výrobních procesů
  • navrhování změn směřujících ke zvyšování efektivity výroby

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • orientace ve výkresové dokumentaci, znalost CAD/CAM vítána
  • obchodního ducha, proaktivní přístup, odolnost vůči stresu
  • praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr s prostorem pro vlastní realizaci
  • odpovídající mzdové ohodnocení, roční odměny závislé na výsledcích firmy
  • zázemí stabilní společnosti
  • firemní akce
  • příspěvek na stravování

Pracoviště: Uherské Hradiště

Zájemci zašlete prosím motivační dopis a strukturovaný životopis poštou na: ALTECH, spol. s r.o., Průmyslová 1146, 686 01 Uherské Hradiště nebo e-mailem: hvesela@altech.cz . Kontaktní osoba: Ing. Hana Veselá, MBA tel. 572 420 522

zveřejněno: 25.10.2018