Správce majetku – Uherské Hradiště

Náplň práce:

  • zabezpečení správy a údržby budov pro všechny naše objekty a strojní zařízení
  • zajišťování příslušných revizí ve spolupráci s externími dodavateli
  • technické řešení oprav a úprav budov a majetku
    • plánování údržby
    • plánování odstávek budov, strojů a zařízení
  • operativní zajišťování oprav a náhle vzniklých poruch
  • zajišťování činností v oblasti požární ochrany
  • zajišťování činností v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
    • kontroly dodržování bezpečnostních předpisů, školení BOZP a PO
    • navrhování opatření ke snížení rizikovosti a zdravotní nezávadnosti práce
    • zajišťování styku a konzultací s vnějšími orgány bezpečnosti a hygieny
    • spolupráce na komplexní organizaci, řízení a kontrole BOZP a PO

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru (ideálně strojař)
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe na obdobné pozici – výhodou
  • schopnost samostatné práce, aktivní přístup, chuť se profesně vzdělávat
  • spolehlivost, pečlivost
  • organizační schopnosti
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr s prostorem pro vlastní realizaci
  • odpovídající mzdové ohodnocení, roční odměny závislé na výsledcích firmy
  • zázemí stabilní společnosti
  • firemní akce
  • příspěvek na stravování
  • kurzy anglického a německého jazyka
  • dotované závodní stravování

Místo práce: Uherské Hradiště

Termín nástupu: dle dohody

Zájemci zašlete prosím motivační dopis a strukturovaný životopis poštou na: ALTECH, spol. s r.o., Průmyslová 1146, 686 01 Uherské Hradiště nebo e-mailem: personalni@altech.cz. Do předmětu zprávy NEZAPOMEŇTE uvést název pozice, o kterou se ucházíte.

zveřejněno: 2.7.2019