Programátor/ka laseru – junior

Náplň práce:

  • Příprava řezných plánů pro řezání plechů a trubek
  • Příprava dílů v informačním systému a roztřídění dílů k řezným plánům
  • Vedení administrativy potřebné k chodu pracoviště laser

Požadujeme:

  • Vzdělání: min. střední – strojírenského směru/ technického směru
  • Ochotu učit se
  • Spolehlivost
  • Dobrou pracovní morálku
  • Výhodou je:
    • Vzdělání ve strojírenském oboru
    • Čtení výkresové dokumentace
    • Základní znalost programů AutoCad, Inventor nebo SolidWorks

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském prostředí se zázemím stabilní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • nástup dle dohody

Pracovní pozice je vhodná zejména pro absolventy/ky střední školy strojírenského zaměření.

Zájemci zašlete prosím motivační dopis a strukturovaný životopis poštou na: ALTECH, spol. s r.o., Průmyslová 1146, 686 01 Uherské Hradiště nebo e-mailem: personalni@altech.cz. Do předmětu zprávy NEZAPOMEŇTE uvést název pozice, o kterou se ucházíte.

zveřejněno 11.02.2019