Pracovník oddělení vývoje

Náplň práce:

  • vývoj a návrh řešení produktů ke zdolávání schodišťových bariér
  • základní výpočty, simulace a dimenzování strojních zařízení
  • návrh a tvorba konstrukční dokumentace pro výrobu a vývoj
  • realizace prototypů vč. ověřování jejich funkčnosti v reálných podmínkách
  • konstrukce ve 2D a 3D CAD prostředí
  • příležitostné služební cesty po celé ČR

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • znalost problematiky strojírenských výpočtů
  • aktivní znalost AJ nebo NJ technického směru
  • kreativitu, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů a ochotu učit se
  • dobré komunikační schopnosti, pozitivní myšlení
  • praxi na podobné pozici výhodou
  • znalost práce na PC Autocad, Inventor, (MS Office)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr s prostorem pro vlastní realizaci
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní společnost
  • příspěvek na stravování

Pracoviště: Uherské Hradiště

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jjanickova@altech.cz