Personalista

Pracovník/pracovnice personálního a školícího oddělení

Náplň práce:

  • Inzerce, kompletní nábor zaměstnanců
  • Péče o stávající i nové pracovníky
  • Spolupráce s učňovským školstvím, ÚP a dalšími institucemi
  • Kompletní organizace školení, včetně přípravy podkladů a vzdělávání pracovníků
  • Personální administrativa, občasná výpomoc s běžnou administrativou
  • Spolupráce se mzdovým oddělením
  • Zajišťování vstupních a pravidelných lékařských prohlídek

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání (ekonomická oblast výhodou)
  • Praxi v některé z následujících oblastí min. 2 roky (personalistika, bezpečnost práce, vzdělávání), výhodou bude praxe z výrobní firmy
  • Znalost českého právního systému v oblasti pracovně-právních vztahů
  • Výbornou znalost českého jazyka, ideálně schopnost komunikovat v angličtině nebo němčině
  • Počítačové dovednosti (MS Office – Word, Excel, PowerPoint, internet)
  • ŘP B

Profil kandidáta:

Jste komunikativní, ambiciózní člověk, orientovaný na výsledek, který si dokáže stanovit priority a nenechá se jen tak vyvést z míry. Jste samostatný hráč, který se nebojí práce s lidmi, kreativní, s aktivním přístupem k řešení úkolů, se smyslem pro detail, výborný organizátor. Neustále hledáte nová řešení a nové cesty. Nové výzvy vždycky uvítáte.

Nabízíme:

  • Zajímavou, zodpovědnou, různorodou, ale zároveň náročnou práci na plný úvazek, spravedlivě ohodnocenou
  • Práci ve firmě, která je lídrem ve svém oboru v České republice a neustále se rozšiřuje
  • Flexibilní pracovní dobu (možnost přizpůsobit si začátek a konec pracovní doby)
  • Příspěvek na stravování a 13. plat
  • Firemní akce

Místo práce: Uherské Hradiště

Termín nástupu: IHNED nebo dohodou

Pokud jste inzerát dočetli až sem a myslíte si, že jste tím správným kandidátem, pošlete nám prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu: dmalovcova@altech.cz . Vybrané kandidáty oslovíme a pozveme na osobní pohovor.