Obsluha CNC laseru

Náplň práce:

  • Obsluha stroje pro řezání plechů a trubek
  • Seřízení stroje a parametrů
  • Odpis dílů v informačním systému a roztřídění dílů
  • Navážení materiálu do stroje
  • Provádění pravidelné údržby na stroji dle údržbového plánu
  • Udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:

  • Vzdělání: min. Výuční list
  • Ochotu učit se
  • Spolehlivost
  • Dobrou pracovní morálku

Výhodou je:

  • Vzdělání ve strojírenském oboru
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Pracovní zkušenosti na laserovém pracovišti
  • Řidičský průkaz VZV
  • Znalost informačního systému DIMENZE++

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup dle dohody
  • Pracoviště: Uherské Hradiště

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jjanickova@altech.cz