Hodnocení z webu

Tato hodnocení jsou z různých webových stránek a na web ALTECHu je dáváme pouze kvůli lepšímu přehledu “pod  jednou střechou”

Květoslava Kamanová: Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou  poděkovala Vaší společnosti Altech, za plošinu pro mého postiženého manžela Ladislava Kamana. Kontakt na Vaši firmu jsem obdržela na úřadě sociálního odboru ve Šternberku, jako jednu ze spolehlivých a profesionálních firem.  Zvláště děkuji panu Josefu Slovákovi, který se mi maximálně věnoval a radil, jak v této situaci postupovat. Poděkování patří i servisnímu týmu, který zodpovědně pracoval i za nepříznivého počasí. Děkuji Vám za pomoc a podporu v mé finanční a zvláště životní situaci.

Pavel Forst:“Firma ALTECH nám zajištovala montáž schodištové sedačky Alfa a schodolez pro tělesně postiženou manželku.Chěl bych tímto moc a moc poděkovat všem pracovníkům co se podílely jak na zaměření,zpacování,výrobě i montáži sedačky za naprosto precizní a profesionálně odvedenou práci ! Zárověnˇ připojuji velké poděkování panu Fojtíkovi-obchodnímu zástupci firmy za vynikající přístup při všech jednáních ,častou radu při nekonečném vyřizování na úřadech a i za předvedení schodolezu! Mohu jen doporučit !!”

Libor Příleský: Super zamestnavatel i dodavatel.

Borek Seehak: Společnost ALTECH je největším českým výrobcem kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro imobilní osoby nejen v ČR, ale i Evropě. V letošním roce oslaví již 25 úspěšných let na trhu a mezi její realizace patří významné instituce v ČR i zahraničí jako např. Muzeum Madame Tussauds v Londýně, Lincoln College, University of Oxford v Oxfordu(UK), metro v Riu de Janeiru, Brazilie a mnoho dalších.

Helena Budosova:“Firmu Altech můžeme jen a jen doporučt, osobně jsme jednali s panem Fojtíkem. Jeho přístup byl velmi profesionální a lidský v naší nelehké životní situaci. Všechny naše požadavky byly vyslyšeny Od firmy Altech máme venkovní plošinu s kterou jsme maximálně spokojeni., Je snadno ovladatelná a i nezanedbatelné je i estetické a precizní zpracování. Děkujeme a jsme rádi, že jsme při výběru firmy pro zhotovení plošiny vybrali právě vás.”

Berankova Lt:“Ráda bych poděkovala ing. Kotek a celému týmu ALTECH za plošinu a zařízení pro přesun vozíčkáře . Jsou to lidičky na pravém místě , ne že jen umí poradit a rychle pracovat ale jsou i milý a práci dělají z láskou a od srdce . Moc vám děkuji všem ! Hodně to mám teď lehčí a dcera je spokojenější . Přeji vám aby i nadále váš tým byl tak perfektní a milí k našim postižením lidičkám . Jana Beránková , Liškova 1774/63 ,Litoměřice”

Vladimír Dostálek: Špička ve svém oboru.