Hodnocení z webu

Tato hodnocení jsou z různých webových stránek a na web ALTECHu je dáváme pouze kvůli lepšímu přehledu “pod  jednou střechou”

 

Pavel Forst:“Firma ALTECH nám zajištovala montáž schodištové sedačky Alfa a schodolez pro tělesně postiženou manželku.Chěl bych tímto moc a moc poděkovat všem pracovníkům co se podílely jak na zaměření,zpacování,výrobě i montáži sedačky za naprosto precizní a profesionálně odvedenou práci ! Zárověnˇ připojuji velké poděkování panu Fojtíkovi-obchodnímu zástupci firmy za vynikající přístup při všech jednáních ,častou radu při nekonečném vyřizování na úřadech a i za předvedení schodolezu! Mohu jen doporučit !!”

Libor Příleský: Super zamestnavatel i dodavatel.

Borek Seehak: Společnost ALTECH je největším českým výrobcem kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro imobilní osoby nejen v ČR, ale i Evropě. V letošním roce oslaví již 25 úspěšných let na trhu a mezi její realizace patří významné instituce v ČR i zahraničí jako např. Muzeum Madame Tussauds v Londýně, Lincoln College, University of Oxford v Oxfordu(UK), metro v Riu de Janeiru, Brazilie a mnoho dalších.

Helena Budosova:“Firmu Altech můžeme jen a jen doporučt, osobně jsme jednali s panem Fojtíkem. Jeho přístup byl velmi profesionální a lidský v naší nelehké životní situaci. Všechny naše požadavky byly vyslyšeny Od firmy Altech máme venkovní plošinu s kterou jsme maximálně spokojeni., Je snadno ovladatelná a i nezanedbatelné je i estetické a precizní zpracování. Děkujeme a jsme rádi, že jsme při výběru firmy pro zhotovení plošiny vybrali právě vás.”

Berankova Lt:“Ráda bych poděkovala ing. Kotek a celému týmu ALTECH za plošinu a zařízení pro přesun vozíčkáře . Jsou to lidičky na pravém místě , ne že jen umí poradit a rychle pracovat ale jsou i milý a práci dělají z láskou a od srdce . Moc vám děkuji všem ! Hodně to mám teď lehčí a dcera je spokojenější . Přeji vám aby i nadále váš tým byl tak perfektní a milí k našim postižením lidičkám . Jana Beránková , Liškova 1774/63 ,Litoměřice”

Vladimír Dostálek: Špička ve svém oboru.