Hodnocení z webu

Tato hodnocení jsou z různých webových stránek a na web ALTECHu je dáváme pouze kvůli lepšímu přehledu „pod  jednou střechou“

 

Dana Vavříková: Zaměstnanci této firmy nám opakovaně poslali na záchranku v Uherském Hradišti občerstvení. Velmi si toho vážíme a děkujeme z celého srdce.

Bohumil Cigoš: Už pár let máme od firmy Altech vnitřní schodišťovou sedačku, bezchybně fungující. Nyní jsme požádali o realizaci zakázky na venkovní zvedací plošinu pro syna u rodinného domku. Velmi si cením komunikace, vstřícnosti a profesionální práce jak obchodního technika pana Beníčka, tak všech odborných pracovníků, kteří se na realizaci podíleli. Zakázka je hotová a plošina slouží tak, jak jsme si přáli. Děkujeme.

Onuferka: Společnost Altech realizovala zakázku na invalidní plošinu a věnovala zbylou částku ve formě sponzorského daru.Moc děkujeme p.Beníčkovi který se nám věnoval,poděkování i servisnímu týmu.Děkujeme vám za pomoc a podporu v naší finanční a životní situaci. Jste jedničky ve svém oboru. S velkou úctou ještě jednou děkuji.

Petr Živsa: Děkujeme za návrh a realizaci plošiny, vše proběhlo bez problému, velice vstřícný přístup, dobrá komunikace a rychlá realizace. Maximální snaha vyjít nám vstříc.

Jaroslav Porderl: Děkuji firmě ALTECH za plošiny slouží mi výborně a panu Beníčkovi za příjemné jednání a dobře odvedenou práci.
Doporučuji

Michaela Adamcová: Pani Helena Štikarová ze Strachotína velice děkuje a je spokojená se zhotovením schodišťové plošiny značky Omega. Toto zařízení všem imobilním seniorům a invalidům vřele doporučuje. Děkuji mnohokrát.

Monika Trlidová: Od fy Altech máme zrealizovanou plošinu na invalidní vozík asi 2 měsíce. Zatím velká spokojenost. Firma s námi dobře komunikovala a všichni pracovníci nám při realizaci vycházeli vstříc. Také děkujeme za finanční doplatek, který jsme od firmy dostali darem. S přáním všeho dobrého, ať se daří.
Děkujeme

Bohumil Cigoš: Už pár let máme od firmy Altech vnitřní schodišťovou sedačku, bezchybně fungující. Nyní jsme požádali o realizaci zakázky na venkovní zvedací plošinu pro syna u rodinného domku. Velmi si cením komunikace, vstřícnosti a profesionální práce jak obchodního technika pana Beníčka, tak všech odborných pracovníků, kteří se na realizaci podíleli. Zakázka je hotová a plošina slouží tak, jak jsme si přáli. Děkujeme.

Zdeňas Sprinter Rokytnice: Firmu Altech mužu jen Doporučite,používám pojíznou plošinu přes 10let,nemám žádné problémy!!!servis atd je v nejlepším pořádku,když chci
špičku ve svém oboru,zvolím odborníky

Květoslava Kamanová: Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou  poděkovala Vaší společnosti Altech, za plošinu pro mého postiženého manžela Ladislava Kamana. Kontakt na Vaši firmu jsem obdržela na úřadě sociálního odboru ve Šternberku, jako jednu ze spolehlivých a profesionálních firem.  Zvláště děkuji panu Josefu Slovákovi, který se mi maximálně věnoval a radil, jak v této situaci postupovat. Poděkování patří i servisnímu týmu, který zodpovědně pracoval i za nepříznivého počasí. Děkuji Vám za pomoc a podporu v mé finanční a zvláště životní situaci.

Pavel Forst:“Firma ALTECH nám zajištovala montáž schodištové sedačky Alfa a schodolez pro tělesně postiženou manželku.Chěl bych tímto moc a moc poděkovat všem pracovníkům co se podílely jak na zaměření,zpacování,výrobě i montáži sedačky za naprosto precizní a profesionálně odvedenou práci ! Zárověnˇ připojuji velké poděkování panu Fojtíkovi-obchodnímu zástupci firmy za vynikající přístup při všech jednáních ,častou radu při nekonečném vyřizování na úřadech a i za předvedení schodolezu! Mohu jen doporučit !!”

Libor Příleský: Super zamestnavatel i dodavatel.

Borek Seehak: Společnost ALTECH je největším českým výrobcem kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro imobilní osoby nejen v ČR, ale i Evropě. V letošním roce oslaví již 25 úspěšných let na trhu a mezi její realizace patří významné instituce v ČR i zahraničí jako např. Muzeum Madame Tussauds v Londýně, Lincoln College, University of Oxford v Oxfordu(UK), metro v Riu de Janeiru, Brazilie a mnoho dalších.

Helena Budosova:“Firmu Altech můžeme jen a jen doporučt, osobně jsme jednali s panem Fojtíkem. Jeho přístup byl velmi profesionální a lidský v naší nelehké životní situaci. Všechny naše požadavky byly vyslyšeny Od firmy Altech máme venkovní plošinu s kterou jsme maximálně spokojeni., Je snadno ovladatelná a i nezanedbatelné je i estetické a precizní zpracování. Děkujeme a jsme rádi, že jsme při výběru firmy pro zhotovení plošiny vybrali právě vás.”

Berankova Lt:“Ráda bych poděkovala ing. Kotek a celému týmu ALTECH za plošinu a zařízení pro přesun vozíčkáře . Jsou to lidičky na pravém místě , ne že jen umí poradit a rychle pracovat ale jsou i milý a práci dělají z láskou a od srdce . Moc vám děkuji všem ! Hodně to mám teď lehčí a dcera je spokojenější . Přeji vám aby i nadále váš tým byl tak perfektní a milí k našim postižením lidičkám . Jana Beránková , Liškova 1774/63 ,Litoměřice”

Vladimír Dostálek: Špička ve svém oboru.