Ředitelka centra Auxilium, Hošťálková

„Šikmou schodišťovou plošinu typu SP150 OMEGA naše organizace využívá jeden školní rok. Jedná se plošinu do druhého patra budovy, kde je umístěno pracoviště Centra Auxilium. Denně během pracovního týdne plošinu využíváme pro dopravu i více než 10 osob na ortopedických vozících. Některé osoby jsou dopravovány na exteriérových elektrických vozících, jejichž váha je poměrně vysoká a plošina je tak opravdu velmi zatěžována.

Veškerá jednání s pracovníky firmy od prvního kontaktu do dnešního dne probíhala velmi konstruktivně. Od prvního kontaktu do instalace uběhly jen dva měsíce. Veškeré připomínky a potřeby nás – uživatelů jsou řešeny okamžitě a s velkou trpělivostí a profesionalitou.

Jsem velmi ráda, že jsem při volbě zhotovitele plošiny volila právě firmu Altech. Při své volbě jsem se řídila zkušenostmi rodin pečujících o děti s těžkým zdravotním postižením již mnoho let a jsou s nimi velmi spokojeny. Věřím, že i další spolupráce bude probíhat bezproblémově a že nám bude plošina spolehlivě sloužit po mnoho let.“