Maminka Zdendy z Ostravy

Svislá schodišťová plošina Z200 vyráběná firmou ALTECH značně zjednodušila život mému synovi i mně, matce, která o něj pečuje. Umožňuje synovi nejen bezproblémový přístup v invalidním mechanickém vozíku do patra, ale zejména neomezený samostatný pohyb po celém domě pomocí chodítka, které díky svému objemu není možné přesunout po schodišti. Samostatnost pohybu Zdendovi pomáhá zejména ve zlepšení jeho motorických dovedností, ale rovněž značnou měrou přispěla ke zlepšení psychického stavu a to zejména s ohledem na možnost samostatné chůze, větší seberealizaci, zvýšení pocitu sebevědomí, pocit zodpovědnosti za vlastní jednání bez dohledu druhé osoby, což je pro každé dítě bez ohledu na zdravotní stav velmi důležité.

Velmi nás potěšil jedinečný přístup společnosti Altech ke klientům, která i v této komerční době klade důraz na potřeby a spokojenost klienta. Altech nám dokázal zpříjemnit a obohatit život odstraněním bariér a poskytnout tak svobodný a plnohodnotný život v domě, což je pro lidi odkázané na invalidní vozík a jejich blízké solí nad zlato. Plošina je pro nás nejen nepostradatelnou pro běžný život, ale zároveň se stala vzhledným doplňkem interiéru a to zejména díky individuálnímu přístupu Altechu ke klientovi a poskytnutí možnosti výběru barev dle vlastního přání.

Tímto děkuji za sebe i svého syna Zdeňka za velmi lidský přístup a nevídanou ochotu zejména obchodnímu zástupci Altech panu Mgr. Ivanu Klemsovi a přeji Altechu spoustu spokojených klientů.“

za Zdeňka Paličku, klienta ALTECH, Lucie Paličková, Ostrava