Hledáme obchodní/ho ředitelku/e

Náplň práce

  • vedení a spoluutváření fungujícího a pozitivního obchodního týmu pro český trh i zahraniční trhy, řízení svěřených oddělení a spolupracujících obchodních zástupců
  • nastavení a implementace obchodní strategie včetně obchodního plánu a odpovědnost za jeho naplnění
  • odpovědnost za motivaci, rozvoj a výsledky svěřených týmů v souladu s vizí a cíli společnosti
  • schopnost analyzovat trh a identifikovat nové obchodní příležitosti, včetně budování vztahu s klíčovými i novými zákazníky
  • reportování obchodních výsledků vedení společnosti včetně návrhu řešení/opatření
  • prezentace firmy na veletrzích a jiných akcích spojených s propagací firmy
  • optimalizace a zefektivnění obchodních procesů společnosti

Požadujeme

  • prokazatelné zkušenosti a výsledky s vedením obchodního oddělení/týmu ve strojírenské výrobní společnosti
  • motivaci jít naproti výzvám a novým příležitostem
  • schopnost definovat a implementovat obchodní strategii a plány
  • aktivní přístup, strategické a analytické myšlení
  • samostatnost při řešení problémů a plnění úkolů
  • vyjednávací a obchodní dovednosti.
  • angličtina na pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme

  • stabilní a přátelské zázemí inovativní české firmy s 30ti letou historií
  • mzda, odpovídající Vaší praxi a dovednostem
  • podpora v profesním růstu
  • možnost zapojení se do procesu změn vedoucích k dalšímu růstu společnosti
  • jazyková výuka, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba
  • mobil, notebook, služební vůz
  • kvartální odměny dle výsledku hospodaření firmy
  • třináctý plat, pravidelná valorizace

Nástup

Dle dohody

Pracoviště

Uherské Hradiště

Těšíme se na seznámení s Vámi!